Перевізники Київщини до карантину гоотові!, -відео

Незважаючи на те, що в Україні вже є перші жертви коронавірусу, життя в державі завмерти не може. Це в повній мірі стосується і столичного регіону, де завжди існував напружений пасажирський рух, особливо на приміських маршрутах.


Читати далі

Уляну Супрун закликали пояснити, чому в МОЗ повернулась відверта тендерна корупція

31 травня, в останній день весни, мобільна група активістів на чолі з головою правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» Едуардом Багіровим, за підтримки журналістів, навідалась до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.


Читати далі

У МОЗ знову повернулась тендерна мафія - що скаже Уляна Супрун?

Корупція в результатах тендерів МОЗ 2018 року залишить нерухомими тисячі українців, які потребують штучних суглобів


Читати далі

Отруєння в "Славутичі" не було, це вигадка преси і контролюючих органів - розслідування

Попри всі інсинуації та намагання владних структур і деяких ЗМІ представити випадок з тимчасовим розладом травлення в дитячому таборі «Славутич» у невигідному світлі, батьки і діти з усієї України встали горою на захист улюбленого місця відпочинку та оздоровлення.


Читати далі

Разрушители Киева в законе, или как строительная мафия имени Черновецкого, через коррупционные схемы, уничтожает историческую часть города

Противостояние киевлян незаконной стройке на Печерске по ул. Редутной, 32 вспыхнуло с новой силой


Читати далі

Матеріали досудового розслідування за фактами вчинення злочинів Н. Савченко

Матеріали досудового розслідування за фактами вчинення Н. Савченко низки тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України та проти громадської безпеки / За інформацією СБУ


Читати далі