В военной прокуратуре при Матиосе расцвели схемы, сепаратизм и злоупотребление властью – СМИ

Прокуратура в рамках ряда уголовных производств продолжает использовать нормы Уголовно-процессуального кодекса Портнова не для законности, а в качестве инструмента по зарабатыванию денег, выбиванию показаний и добычи доказательств с фигурантов.


Читати далі

Аграрії Кіровоградщини і Миколаївщини закликали Гройсмана, Луценка і Авакова припинити захоплення їхніх земель (відео)

31 травня 2017 року під стінами Генеральної прокуратури України сільгоспвиробники, фермери та селяни провели акцію протесту «Поборемо рейдерство разом!»


Читати далі

У Департаменті Мін`юсту активісти вимагали припинити саботаж і покриття рейдерів

31 травня, в останній день весни, мобільна група активістів на чолі з головою правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» Едуардом Багіровим, за підтримки журналістів, навідалась до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.


Читати далі

Поліція охорони працює на службі у рейдерів, а влада їх покриває – Багіров

В прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція, на якій була оприлюднена схема злочинних дій рейдерів, які віджимають майно за допомогою співробітників ДСО (поліції охорони) та корумпованих держреєстраторів.


Читати далі

Вибіркова податкова

Після податкової розстрочки для Онищенка, Насіров відмовив у ній всім іншим компаніям


Читати далі

Непрозорість ДК «Укроборонпром» шкодить військовій безпеці України

Надмірна засекреченість і неналежне планування – основні перешкоди для ефективного використання донорської допомоги у сфері оборони – дослідження UCMC


Читати далі