Інші актуальні статті:


Правозахисник Едуард Багіров зізнався у скоєнні злочину (ВІДЕО)

Голова правління Міжнародної Ліги захисту прав громадян України Едуард Багіров зізнався у скоєнні злочину за статтею 367 КК України «Службова недбалість».

 

Це стало відомо 07.06.2017 року під час подання паном Багіровим заяви про кримінальне правопорушення прокурору міста Києва. Зокрема, у присутності журналістів відомий правозахисник наголосив, що він протягом чотирьох місяців не зміг відновити порушені права заявника. Пан Багіров зазначив, що вбачає у своєї діяльності  та у роботі працівників Дарницької місцевої прокуратури №2,  Дарницького управління поліції ГУНП у м. Києві  та  Департаменту державної реєстрації  та нотаріату Міністерства юстиції України ознаки  неналежного виконання службових обов’язків.

«Наша версія» дізналась, що справа стосується рейдерського захоплення Міжнародної академії екології та медицини (МАЕМ) у м. Києві у лютому ц.р. Як відомо, у квітні Міністерство юстиції скасувало реєстраційні дії рейдерів, що стосуються захоплення МАЕМ.  Проте діючий ректор Михайло Салюта (заявник) не може виконувати свої обов’язки, оскільки рейдери при потуранні чиновників та правоохоронців провели ще дві незаконні реєстраційні дії.

На думку багатьох експертів, ситуація навколо МАЕМ загрожує Україні великим міжнародним скандалом, оскільки там навчаються близько 700 іноземних студентів.

ВІДЕО: Правозахисник Едуард Багіров зізнається у скоєнні злочину в прокуратурі м. Києва