Легальный бизнес просит Верховную Раду спасти их от геноцида Минфина – видео, инфографика

Фискальная «шариковщина», «динамитная рыбалка» – как только не называли в последнее время разрекламированную Минфином систему мониторинга критериев оценки рисков (СМКОР).


Читати далі

Пограбовані Мінфіном підприємці закликають депутатів прийняти законопроект 7115

В УНІАН відбулася прес-конференція студентів та викладачів Національного медичного університету (НМУ), під час якої були висвітлені питання конфлікту, що склався між НМУ та Центром тестування медичної освіти при МОЗ.


Читати далі

Громадськість закликає негайно очистити ФПУ від схем Осового та Саєнка!

3 жовтня, об 11:00, у прес-центрі «Народної партії України» по вул. Рейтарська, 6-а, відбудеться Круглий стіл «Профспілковий Майдан - очищення від корупції та реформування Федерації профспілок України»


Читати далі

Малий та середній бізнес опинились на межі знищення – експерти

В Україні назріває економічний колапс – третій місяць поспіль Мінфін разом із податковою грабують малий та середній бізнес. Тисячі підприємств опинились на межі банкрутства.


Читати далі

Кличко возглавляет строительную мафию и потакает уничтожению Киева – активисты

Намедни представители общественных организаций “Цвета жизни”, “Твердыня”, “Стоп беспределу”, “Общество Андреевский спуск”, при участии депутата Киеврады Игоря Мирошниченко, провели в информагентстве УНИАН пресс-конференцию на тему “Результаты борьбы активистов ЗА! историческое и природное сохранения Киева и ПРОТИВ! хаотичной застройки города и берегов…


Читати далі

У Березані, що на Київщині, блокують роботу міської виборчої комісії

Кому першому спало на думку, що процес декомунізації слід починати саме з перейменування вулиць та знищення пам’ятників вождів тоталітарного режиму, громадськість вже достеменно не пригадає. Але до процесу руйнації ми підключились із швидкістю спринтерського бігуна, наївно сподіваючись, що саме ці дії змусять українців назавжди розпрощатись із совєцьким…


Читати далі