За новими законами можуть швидко заарештувати кожного громадянина, без права захисту - експерти закликають депутатів одуматися

В ІА «Українські новини» відбувся круглий стіл, на якому адвокати і правозахисники обговорили скандальні законопроекти, що наразі розглядає Верховна Рада. Учасники заходу закликали Президента Зеленського і Верховну Раду не приймати диктаторські закони, які знищують принципи демократії, свободи слова та верховенства права.


Читати далі

Закон 9055 фактично знищить адвокатуру та позбавить людей права на захист, - експерти

В ІА «ЛігаБізнес Інформ» відбулася прес-конференція, під час якої фахівці та експерти юридичної спільноти розбирали небезпеки, які несе в собі законопроект 9055 для адвокатури як незалежного органу, що забезпечує захист прав і свобод громадян України.


Читати далі

Один з ватажків банди перевертнів Боголюб йде на підвищення в ДБР, - активісти

Один з ватажків банди перевертнів Євген Боголюб йде на підвищення в Державне бюро розслідувань, інший Михайло Швалюк продовжує бути замначем відділку ГУНП поліції в м. Києві, і керувати злочинним угрупованням під прикриттям свого безпосереднього керівника з главку Олега Чума.


Читати далі

Шевченківський суд, за поданням прокуратури, таємно заарештував майно відомого іноземного підприємства

В "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція на тему: "Таємні судові вердикти, як вирок українському правосуддю", де були оприлюднені кричущі факти порушення законів судовою системою та правоохоронними органами.


Читати далі

50% кримінальних справ на Львівщині – сфальшовані і замовлені з метою усунути невгодних владі/корумпованим колам людей – Наталія Ван Доеверен

У середу, 24 жовтня, в ІА «Інтерфакс» відбулася прес-конференція «Міліцейсько-поліцейські провокації та тітушне правосуддя»


Читати далі

В Киеве с большим успехом прошел первый бесплатный учебный курс NATON ACADEMY для врачей со всей страны - фото, видео

2-3-го августа, в гостинице «Братислава», около 360-ти врачей-хирургов, ортопедов-травматологов из всех областей Украины получили уникальную возможность прослушать лекции и мастер-классы по остеосинтезу и эндопротезированию ведущих специалистов из Китая, а также известных отечественных светил медицины с НМУ им. Богомольца, Института патологии позвоночника…


Читати далі